Rohetiigri Akadeemia

Rohetiigri Akadeemia on keskkonnamõjude ja muutuste juhtimise teadmiste ja oskuste treeningprogramm ettevõtetele ja organisatsioonidele, kes soovivad parandada oma keskkonnasõbralikkust. Kümnekuulise akadeemia käigus omandavad osalejad teadmisi kliimamuutusest, ringmajandusest ja toote-teenuse elutsüklist ning õpivad nägema oma organisatsiooni tegevuse mõju keskkonnale. 

Akadeemia käigus tuvastab iga organisatsioon oma keskkonnamõju, seab keskkonnasõbralikkuse pikaajalised eesmärgid ning valib ühe põhitegevuse, mille keskkonnamõju uute töövõtetega vähendada. Akadeemia koolituspäevad toimuvad kord kuus. Koolitustel inspireerivad osalejaid keskkonna- ja muutuste juhtimise eksperdid. Lisaks esitlevad osalejad akadeemia kohtumistel oma organisatsioonides tehtud kodutöid. 

Koolituspäevadel omandavad osalejad oskused ja tööviisid, mida saavad oma asutuses iseseisvalt rakendada. Rohemuutuse käivitamisel või võimendamisel aitavad igat organisatsiooni nii keskkonna- kui ka muutusjuhtimise mentorid. Tuge saavad osalejad muidugi ka teistelt osalevatelt organisatsioonidelt ja oma kursusekaaslastelt. 

Akadeemia esimene lend startis septembris 2020. Esimeses lennus osaleb Rohetiigri pilootprogrammiga liitunud 15 Eesti ettevõtet ja avalikku asutust. Igast organisatsioonist osaleb akadeemias 1-2 särasilma ja juhtkonna liige.

 

Tutvu Pilootprogrammis osalejatega

Uudised

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun