Erika Pihl

Aastal 2011 keskkonnaspetsialisti hariduse omandanud Erika kolis peale õpinguid Buenos Airesesse, kus ta elas viis aastat ning töötas ettevõttes, mis eksportis Argentiina väiketootjate traditsiooniliselt ning keskkonnahoidlikult toodetud veini USA ja Austraalia turgudele. 

Peale seda asus Erika tööle Apranga Estonia OÜs, juhtides kaks aastat grupi üht suurimat kauplust ZARA Viru, omandades laialdase kogemuse jaekaubanduse protsessidest.

Viimased aastad on Erika tegelenud jätkusuutlikkuse edendamisega Eesti ettevõtetes Estanc AS (Eesti Keskkonnasõbralik Ettevõte 2019 Keskkonnajuhtimise eriauhinna võitja) ja Tallinna Kaubamaja Grupp AS, pannes suurt rõhku strateegilisele visioonile ning integreeritud keskkonnakavale, unustamata majanduslikku edu ning sotsiaalset vastutust.

Olles UN Global Compact Nordic Network raames kokku puutunud Põhjamaade ettevõtete jätkusuutlikkuse valdkonnajuhtidega hindab Erika just koostööd eriti kõrgelt ning leiab, et Rohetiiger pakub suurepärast platvormi, kus ettevõtted saavad ka Eesti siseselt üksteiselt õppida.

Linkedin

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun