Globaalse roheakadeemia programm

Globaalne roheakadeemia on maailma riikide (193 riiki ÜRO nimekirjas)  tuleviku muutuste juhtide kohtumispaik. Esimesel kursusel osaleb 50 riiki. Iga riigi meeskonnas on omal maal ennast juba tõestanud kolm ambitsioonikat ja mõjukat juhti. Kandidaadid valitakse konkursi alusel kindlatel tingimustel koostöös Eesti Vabariigi välisesindustega.

Globaalse roheakadeemia üks kursus kestab kuus kuud. Selle aja jooksul toimub kaks õppesessiooni Eestis (programmi alguses jaanuaris ja lõpus juunis) ning muul ajal tehakse tööd nii meeskondades kui ka individuaalselt online-õppe mentorite ja õppejõudude toetusel. Esimene kohort alustab 2025. aasta jaanuaris!

Õppevorm on intensiivne, muutuste juhtijate arengutasemele vastav, orienteeritud konkreetse muutuse realiseerimisele. Keskse ideestikuna kasutame Eestis väljatöötamisel ja rakendamisel olevat tasakaalus majanduse mudelit. Programmi koostamisel on oluline sektoreid ühendav vaade õppeprogrammile ja praktilisus. Programmi väljatöötamine algab 2024. aasta jaanuaris .

Programmi sisu põhineb kolmel omavahel seotud valdkonnal:

  • tuleviku majandusmudelid;
  • innovatsioon ja tehnoloogiad;
  • suure mõjuga muutuste ellu kutsumine ja eestvedamine.

Programmi juht on rahvusvaheliselt tunnustatud teadlane Helen Sooväli-Sepping, kes kaasab lisaks Eesti parimatele tegijatele kontseptsiooniloojad ja praktikud kogu maailmast.

UUDISED

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun