Arendustalgud

Rohetiiger ja Teeme Ära SA käivitasid arendustalgute programmi, mille tulemusel koolitatakse välja säästva eluviisi saadikuid ning panustatakse uue, säästva eluviisi planeerija digirakenduse arendusse Euroopas.

Arendustalgud on osa Horizon 2020 projektist PSLifestylemille eesmärgiks on tõsta üksikisiku  keskkonnateadlikkust ja kestliku tegutsemise võimet. 

Pakume osalejatele arutelu, teadmisi ning oskusi säästva, positiivse ja tervisliku eluviisi juurutamiseks oma elus ning oma kogukonnas. Programm koosneb neljast arendustalgust, mis toimuvad paralleelselt Tartus ja Tallinnas 2022. aasta mais, septembris, oktoobris ja 2023. aasta märtsis. Arendustalgute vahelisel ajal kohtume virtuaalsetes vestlusringides. Ootame uusi osalejaid!

Arendustalgutel osalejatel on füüsilise ja digitaalsete kohtumiste jooksul võimalus:
– saada põhjalikumaid teadmisi keskkonnakestlikkuse kohta;
– luua isiklik säästvama eluviisi plaan ning alustada selle rakendamist kogukonna toel;
– arutada valdkonna ekspertidega muutuste elluviimist mõjutavaid väljakutseid ja võimalusi ning teha ettepanekuid võtmepartneritele;
– panustada säästva eluviisi planeerija digirakenduse PSL arendusse.

Kestlik tulevik on kogu ühiskonna väljakutse, seepärast ootame osalema kõiki huvilisi, kes on valmis ennast proovile panema, olenemata vanusest, haridusest või sissetulekust!

Programmi järgmistesse arendustalgutesse, mis toimuvad Tallinnas 29. oktoobril ja Tartus 5. novembril saad registreeruda siin.

Hoia end programmi tegemistega kursis meie LinkedIn grupis: https://www.linkedin.com/groups/12675662/

PSLifestyle projekti koordinaator Eestis on Jannus Jaska: jannus@rohetiiger.ee
Horizon 2020 projekti PSLifestyle rahvusvaheline infoleht on siin: https://pslifestyle.eu/ee

Projekti rahastab Euroopa Liit teadusuuringute ja innovatsiooni raamprogrammi Horizon 2020 kaudu, toetuslepingu nr 101037342 alusel.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun