Rohetiigri Akadeemia

Rohetiigri Akadeemia on ettevõtete ja organisatsioonide juhtimiskompetentside arendusprogramm, kuhu on teretulnud kõik, kes tahavad oma tegevuse kestlikumaks muuta. Programmi ülesehitamisel on osalenud Eesti parimad valdkondlikud eksperdid, kelle abil kasvab osalejate võimekus rakendada oma ärimudelis, toimimismehhanismides ja toodetes-teenustes ambitsioonikaid uuendusi. Rohetiigri Akadeemia raames toimub kõrgetasemeline tuumikprogramm, valdkondlikud lühikoolitused ning võimalus vahetult ekspertidega suhelda.

Tahad oma organisatsiooniga tulla Rohetiigri Akadeemia programmi? 

Vajad kogenud eksperti, et nõu pidada?

Tahad teemakoolitustel natuke rohkem teada saada?

Tutvu programmiga ja liitu

Ettevõtete tagasiside

“Rohetiiger andis meile tõuke küsida endalt, kuidas luua turvalisust nii, et me sellega hoiaksime ka ümbritsevat loodust. See küsimus langes viljakale pinnale. Politseinikel on loomuses aidata ning meil on suur mõju – sõidame ju iga aasta 20 miljonilt kilomeetrit, prindime välja hektari metsa ja kanname läbi 6 tonni vormiriideid. Rohetiigri akadeemiast saadud väe ja teadmiste põhjalt teeme kindlustundega otsuseid, et meie pikaajalised investeeringud nagu uued hooned või väiksemad sammud nagu mesilased politseimaja katusel töötaksid puhtama tuleviku ja turvalisema elukeskkonna nimel.”

Elmar Vaher, PPA peadirektor

“Roheteemadel liigub väga palju informatsiooni ja sageli on keeruline selles infohulgas orienteeruda ning õigeid valikuid teha. Rohetiigri Akadeemia on meie jaoks olnud suureks abiks roheteekonna alustamisel. Oleme palju õppinud, saanud julgustust ja tuge, et viia läbi suuremaid muudatusi nii oma ettevõtte sees, kui ka ühiskonnas laiemalt. Vähem tähtis ei ole muidugi ka saatusekaaslaste ehk teiste pilootorganisatsioonide arengut jälgida, nendega oma kogetut jagada ja neist inspiratsiooni saada.”

Katrin Tamm, AS Tere roheteemade vedaja

Nõuandjad ja eksperdid

Rohetiigri Akadeemia ühendab ja vahendab Eesti paremaid keskkonnajuhtimise ja kestliku arengu eksperte, mentoreid ja nõustajaid. Rohetiigri Akadeemia programmis on kõigile õppe- ja arendusprogrammile lisaks ette nähtud sellised konsultatsioonid ning nüüd avame oma kogemusvõrgustiku ka otsekontaktideks. Kirjuta meile kui sinul või su organisatsioonil on konkreetne küsimus ning me saame aidata Eesti parima eksperdi leidmisel.

Kirjuta meile, millist eksperti vajad

Kui Sul on küsimus, millele sellel lehel vastust ei leidnud või ettepanek, mida saame veel teha, siis palun kirjuta meile akadeemia@rohetiiger.ee.

 

Uudised

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun