Globaalne roheakadeemia

2025. aasta jaanuaris alustab Eestis Rohetiigri poolt ellu kutsutud rahvusvahelisel tipptasemel roheakadeemia – Global Green Academy / GGA esimene kursus.

Roheakadeemia eesmärk on koolitada ja koondada globaalseid muutuste juhte, kellega koos välja töötada ja rakendada uut tasakaalus majanduse mudelit Eestis. Meie eesmärk on GGA tegevuse käigus tekkinud üleilmse võrgustiku kaudu levitada Eesti kogemusi ja koos loodud majandusmudelit üle maailma.

Usume, et Eesti on suurepärane paik majandusmudelite loomiseks ja testimiseks. Eesti on piisavalt väike, paindlik ning digitaalselt toimiv. Eestis on vajalikul hulgal tarku ja tähelepanuväärse organiseerimisvõimega inimesi. Eestil on huvitavad lähiajaloolised kogemused, mida teiste riikidega jagada.

GGA loomine Eestisse teeb meid riigina/rahvana nähtavamaks ja huvitavamaks. GGA aitab luua rahvusvaheliselt igal tasandil kasutatavat Eesti Lugu. Eesti on maailma silmis piisavalt neutraalne riik sellise keskuse loomiseks. Maailmakoristamise ettevalmistamine ja tänaseks 180 riiki viimine 10 aasta jooksul on seda õpetanud.

2024. aasta on globaalse roheakadeemia käivitamise aasta, mil koostame akadeemia programmi, kinnitame metoodika, kaasame partnerid, õppejõud ja mentorid ning kutsume akadeemiasse õppima silmapaistvad tulevikujuhtide tiimid 50 riigist.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun