Otsime säästva eluviisi saadikuid!

Rohetiiger koos partneritega käivitab maikuus aasta kestva arendustalgute programmi, mille tulemusel koolitatakse välja säästva eluviisi saadikuid, ning panustatakse uue, säästva eluviisi planeerija digirakenduse arendusse Euroopas. Veel jõuad osalejaks registreeruda!

REGISTREERU KOHE

 

Rohetiiger annab kõigile rohelist meelt kangelastele hääle ja palju erinevaid võimalusi maailm kestlikumaks muuta.  Siin oled Sa omade seas, Sa saad oma mõtteid jagada ja leida toetust oma rohelisele maailmavaatele. Koos treenime oma rohelise superkangelase võimeid, et suuri projekte liikuma panna.

Rohekangelase trepp

Rohelise mõtteviisiga kangelasele disainitud trepp

Selleks, et kuuluda Roheliste Tiigrite hõimu, kes astuvad reaalseid samme maailma kestlikumaks muutmiseks, on palju erinevaid võimalusi. Sina ise määrad, millisel trepiastemel tegutseda tahad, milleks oled hetkel valmis.

Esialgu võid huvi näitamiseks liituda uudiskirjaga, et saada osa kogukonda puudutavast infost. Edasi on sul võimalus anda Rohelistele Tiigritele hoogu toetades rahaliselt. Kolmanda sammuna oled teretulnud üritustel ja Rohetiigri klubi tegevuses osalema ning soovi korral saame pakkuda ka vabatahtlikke tööampse. Kui sul tekivad kogukonnas olles vägevad ideed ja lisandub teotahet, siis võid juba ise üritusi eest vedama hakata või luua täitsa enda roheprojekti.

Kuidas saada roheliseks tiigriks?

1. OLE INFORINGIS –
TELLI UUDISKIRI ja KUULA PODCASTI

Kui tunned huvi Rohetiigri tegevuste vastu ja tahaksid Roheliste Tiigrite hõimul silma peal hoida, siis kõige kergem on seda teha läbi infokirja.

Rohetiigri infokiri hakkab peale selle tellimist laekuma Sinu postkasti iga kuu viimasel kolmapäeval. Infokirjas räägime nii suurtest käimasolevatest protsessidest, anname infot ürituste kohta ja pakume välja nii tööampse kui ka lugemissoovitusi.

Märtsis lisandus meie infovoogu Rohelise Tiigri klubi podcast, mida saad mugavalt kuulata kõigist levinud keskkondadest ja kanalitest.

TELLI UUDISKIRI

2. TOETA RESSURSSIDEGA

Vahel on nii, et Rohetiigri tegevused tunduvad õiged ja vajalikud, kuid Sinu graafik näiteks ei luba tegevustega panustada, sellisel juhul saad annetada ressursse, eelkõige raha, et teised saaksid vajalikke tegevusi ellu kutsuda.

Iga annetatud euro läheb kestlikuma maailma loomiseks.

TOETA

3. KLUBIÜRITUSED

Aeg-ajalt kogunevad rohelised tiigrid selleks, et üksteist paremini tundma õppida, plaane teha ja jõud ühendada.

Üritusi toimub meil pidevalt ja üsna pea on loomisel ka Roheliste Tiigrite Klubi, kus saab nii uusi teadmisi kui ka mõttekaaslaste toetust.

VAATA SÜNDMUSI

Panusta vabatahtlikuna

4. TÖÖAMPS

Kas oled valmis oma käed külge panema? 

Kui tunned, et nüüd on aeg juba midagi reaalselt ära teha, siis pane end kirja vabatahtlikke hulka ja me saadame Sulle postkasti järjest toredaid tööampse. Meil on vaja paljude erinevate oskuste ja väljaõppega roheliste tiigrite rammu, mis on täpselt Sinu oskused või soovid, võid personaalselt kirjutada ka meie vabatahtlike juhile.

KIRJUTA MEILE

Hakka ise eestvedama

5. Mõtle läbi, kus tahad sina olla näiteks kahe aasta pärast oma Rohelise Tiigri teekonnal?

Oled Sa selleks ajaks juba täismõõtu rohekangelane? Unistustel on kombeks täituda … On täitsa kindel, et meie kogukonnal on jõustav mõju ja võimalik, et ühel päeval tekib sinus ambitsioon olla kohalik piirkonna liider, kes juba oma pesakonda eest veab.  Teha on palju, seame koos eesmärke juba täna!

Tee esimene samm ja astu Roheliste Tiigrite hõimu!

Sind oodates,
Rohelised Tiigrid

LIITU MEIEGA

Rohetiigri õigustalgud

Rohetiigri õigustalgud

Tutvu õigustalgute tulemustega!

Rohetiiger kuulutas koostöös Õiguskantsleri kantselei ja advokaadibürooga Sorainen välja õigustalgud, et teada saada, millised on juriidilised takistused, mis ei luba inimestel ja ettevõtetel toidu raiskamist vähendada.

Õigustalgud toimusid: 19.05-31.05.2021

TUTVU TULEMUSTEGA

Uudised

Arendustalgutel koolitatakse säästva eluviisi saadikuid

Mais käivitas Rohetiiger aasta kestva arendustalgute programmi, mis koolitab välja säästva eluviisi saadikuid ning panustab uue, säästva eluviisi planeerija digirakenduse PSLifestyle arendusse.

Loe edasi >>

Otsime säästva eluviisi saadikuid!

Rohetiiger koos partneritega käivitab maikuus aasta kestva arendustalgute programmi, mille tulemusel koolitatakse välja säästva eluviisi saadikuid, ning panustatakse uue, säästva eluviisi planeerija digi- rakenduse arendusse. Pakume osalejatele arutelu, teadmisi ning oskusi säästva, positiivse ja tervisliku eluviisi juurutamiseks oma elus ning oma kogukonnas. Programm koosneb neljast arendustalgust, mis toimuvad paralleelselt Tartus ja Tallinnas 2022. aasta mais, […]

Loe edasi >>

Rohetiigriga liitus Tallinna Kaubamaja Grupp

Tallinna Kaubamaja Grupi juhatuse esimehe Raul Puusepa sõnul otsustati Rohetiigriga liituda, kuna keskkonnateadlikkus on üks grupi põhiväärtusi

Loe edasi >>

Vaata järgi – EPL energeetikakonverentsi salvestus

16. märtsil toimus Eesti Päevalehe suur energeetikakonverents, kus energeetikast ja ka julgeolekust energeetikakriisi varjus rääkisid oma ala tipud Eestist ja Taanist. Energeetikakonverentsil esinesid: Kersti Kaljulaid, Timo Tatar, Robert Kitt, Priit Koit, Kalev Kallemets, Ants Noot, Taavi Veskimägi, Aavo Kärmas ja teised kodumaised tegijad. Kohal olid ka parlamendierakondade esindajad. Konverentsil esines ka Prantsusmaa energeetikahiiu TotalEnergies meretuuleparkide […]

Loe edasi >>

Tallinna lennujaam liitus Rohetiigriga

AS Tallinna Lennujaam liitus Rohetiigriga, et rääkida kaasa majanduse ja transpordisektori rohepöördes ning liikuda teadlikumalt süsinikuneutraalse lennujaamani aastaks 2030. 

Loe edasi >>

Rohetiigri esindusorganisatsioon kogunes esimest tegevusaastat kokkuvõtvaks koosolekuks

Eile kogunes 60 ettevõttest ja organisatsioonist koosnev Rohetiigri esindusorganisatsioon oma esimest tegevusaastat kokkuvõtvale aastakoosolekule. Rohetiigri eestvedajad ja suunajuhid tutvustasid suurimaid saavutusi ja edasisi plaane. Rohepöörde eestvedajate kohtumise avas president Kersti Kaljulaid, kes ütles, et tuleviku kindlus-tamiseks peaks Eesti olema üks globaalse rohepööre eestvedajatest: „Eesti majandus toetub väga suures mahus ekspordile, mistõttu peame arvestama, et kui 99% […]

Loe edasi >>

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun