Rohetiiger – kestlike ettevõtete esindusorganisatsioon

2021. aasta 27. jaanuaril asutati Rohetiigri esindusorganisatsioon, mille eesmärk on ühendada Eesti ettevõtted, et ühiselt muuta majandust keskkonnasäästlikumaks ja kestlikumaks. Usume, et ühiselt ja koordineeritult tehtud rohehüppel on suurem mõju ühiskonnale, kui üksinda astutud sammudel. Rohetiigri esindusorganisatsiooni idee on jagada teadmisi ja tööriistu kestlike muutuste elluviimiseks ning pakkuda koostööplatvormi kogemuste, eduelamuste ja õppetundide jagamiseks.

Meie usume, et Eesti on parim riik uuenduslike lahenduste loomiseks ja rakendamiseks. Just eestimaalased saavad olla need, kes jõuavad tasakaalus majanduseni ja seavad end eeskujuks kõigile teistele maailmas.

Rohetiigri esindusorganisatsioonil on 25 asutajaliiget: Wolfscape, Arcwood, Cronimet, Swedbank, LHV, Puhastusimport, A. Le Coq, Agrone, Bolt, Thermory, Vestman Grupp, Tere, Kaamos, Alexela, Ragn-Sells, Estonian Business School, Scandium Kinnisvara, Ülemiste City, Dimedium, KPMG Estonia, Pipedrive, Rally Estonia, Tallinna Sadam, TalTech, Utilitas.

Rohetiigriga on liituma oodatud kõik ettevõtted ja organisatsioonid, kes tahavad olla rohepöörde eestvedajad.

 

Rohehüpe Eesti ühiskonnas

Rohehüpe Eesti ühiskonnas

25 Asutajaliiget ja 150 Liikmeskonna siht

Esindusorganisatsiooni ootused liikmele

  • Vähemalt üks kestlik eesmärk ja liikumine kestliku tegevuse suunas
  • Liikmemaks 300 € või enam kuus. Rohetiiger aitab enam panustajatel, keda nimetame Rohetiigri vaderiteks, korraldada üks kord aastas ettevõttesisese kestlikkuse teemalise ürituse ja organisatsioonikultuuri kujundava aktsiooni.
TUTVU LIIKMETEGA

Esindusorganisatsiooni nõukogu

Esindusorganisatsiooni tööd nõustab liikmesorganisatsioonide juhtidest koosnev nõukogu:

Eva Pedjak (Cronimet), Valdo Kalm (Tallinna Sadam), Simmo Soomets (Thermory), Ursel Velve (Ülemiste City), Tarmo Tamm (Arcwood), Heiti Hääl (Alexela), Helen Sooväli-Sepping (TalTech), Markus Hääl (Wolfscape), Madis Toomsalu (LHV), Olavi Lepp (Swedbank), Robert Kitt (Utilitas), Rainer Pesti (Ragn-Sells).

Rohetiigri logo asutajaliikmele

Lae logofailid alla siit

Rohetiigri logo liikmele

Lae logofailid alla siit

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun