Rohetiiger – kestlike ettevõtete esindusorganisatsioon

Rohetiiger kui esindusorganisatsioon

Rohetiigri esindusorganisatsioon asutati 27. jaanuaril 2021. Rohetiigri esindusorganisatsiooni eesmärgiks on ühendada Eesti ettevõtted, et ühiselt majandust keskkonnasäästlikumaks muuta. 

Usume, et ühiselt ja koordineeritult tehtud rohehüppel on suurem mõju ühiskonnale, kui üksinda astutud sammudel. Rohetiigri esindusorganisatsiooni idee on jagada teadmisi ja tööriistu kestlike muutuste elluviimiseks ning pakkuda koostööplatvormi kogemuste, eduelamuste ja õppetundide jagamiseks.

Meie usume, et Eesti on parim riik uuenduslike lahenduste loomiseks ja rakendamiseks. Just eestimaalased saavad olla need, kes jõuavad tasakaalus majanduseni ja seavad end eeskujuks kõigile teistele maailmas.

Rohetiigri esindusorganisatsioonil on 25 asutajaliiget: Wolfscape, Arcwood, Cronimet, Swedbank, LHV, Puhastusimport, A. Le Coq, Agrone, Bolt, Thermory, Vestman Grupp, Tere, Kaamos, Alexela, Ragn-Sells, Estonian Business School, Scandium Kinnisvara, Ülemiste City, Dimedium, KPMG Estonia, Pipedrive, Rally Estonia, Tallinna Sadam, TalTech, Utilitas.

Rohetiigriga on liituma oodatud kõik ettevõtted ja organisatsioonid, kes tahavad olla rohepöörde eestvedajad. Liikmeskonna sihiks on 150 organisatsiooni.

Loe, miks liituda Rohetiigriga, siit.

Rohetiigri ootused liikmele

Rohetiigriga on oodatud liituma ettevõtted ja organisatsioonid, kes soovivad keskkonnahoidlikumalt tegutseda. Eelduseks ei ole, et organisatsioonis on keskkonnamõjude vähendamine juba süsteemselt läbi mõeldud ja rakendatud, kuid soov rohelisemaks saada on oluline. 

Rohetiigri esindusorganisatsiooni liikmemaks on 300 eurot kuus (lisandub käibemaks), 3 600 eurot aastas. 

Soovi korral võivad liikmed toetada Rohetiigrit suuremas summas. Nimetame neid Rohetiigri vaderiteks ja Rohetiiger korraldab toetajatele täiendavaid rohesündmusi.  

TUTVU LIIKMETEGA

Esindusorganisatsiooni nõukoda

Esindusorganisatsiooni tööd nõustab liikmesorganisatsioonide juhtidest koosnev nõukoda:

Eva Pedjak (Cronimet), Valdo Kalm (Tallinna Sadam), Simmo Soomets (Thermory), Ursel Velve (Ülemiste City), Tarmo Tamm (Arcwood), Heiti Hääl (Alexela), Helen Sooväli-Sepping (TalTech), Markus Hääl (Wolfscape), Madis Toomsalu (LHV), Olavi Lepp (Swedbank), Robert Kitt (Utilitas), Rainer Pesti (Ragn-Sells).


Rohetiigri logo asutajaliikmele

Lae logofailid alla siit

Rohetiigri logo liikmele

Lae logofailid alla siit

Tulevased sündmused

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun