Üksikisiku suuna tutvustus

Rohetiigri üksikisiku suund on kõigile eraisikutele mõeldud platvorm, kus arendada koostööd, arutleda keskkonnakaitse teemadel ning ühiselt õppida või muudatusi ellu viia. Selleks, et kuuluda Roheliste Tiigrite hõimu, kes astuvad reaalseid samme maailma kestlikumaks muutmiseks, on palju erinevaid võimalusi. Võib-olla tahaksid osaleda Rohetiigri korraldatavatel sündmustel? Sulle pakub ehk huvi vabatahtlikke tööampse teha? Kui aktiivseks osavõtuks aega napib, siis on võimalik ka rahaliselt Rohetiigri tegemisi toetada.

Rohekangelase trepp

Rohelise mõtteviisiga kangelasele disainitud trepp

Selleks, et kuuluda Roheliste Tiigrite hõimu, kes astuvad reaalseid samme maailma kestlikumaks muutmiseks, on palju erinevaid võimalusi. Sina ise määrad, millisel trepiastemel tegutseda tahad, milleks oled hetkel valmis.

Esialgu võid huvi näitamiseks liituda uudiskirjaga, et saada osa kogukonda puudutavast infost. Edasi on sul võimalus anda Rohelistele Tiigritele hoogu toetades rahaliselt. Kolmanda sammuna oled teretulnud üritustel ja Rohetiigri klubi tegevuses osalema ning soovi korral saame pakkuda ka vabatahtlikke tööampse. Kui sul tekivad kogukonnas olles vägevad ideed ja lisandub teotahet, siis võid juba ise üritusi eest vedama hakata või luua täitsa enda roheprojekti.

Kuidas saada roheliseks tiigriks?

1. OLE INFORINGIS – TELLI UUDISKIRI ja KUULA PODCASTI

Kui tunned huvi Rohetiigri tegevuste vastu ja tahaksid Roheliste Tiigrite hõimul silma peal hoida, siis kõige kergem on seda teha läbi infokirja.
Rohetiigri infokiri hakkab peale selle tellimist laekuma Sinu postkasti iga kuu viimasel kolmapäeval. Infokirjas räägime nii suurtest käimasolevatest protsessidest, anname infot ürituste kohta ja pakume välja nii tööampse kui ka lugemissoovitusi.

Märtsis  2022 lisandus meie infovoogu Rohelise Tiigri klubi taskuhääling, mida saad mugavalt kuulata kõigist levinud keskkondadest ja kanalitest.

TELLI UUDISKIRI

2. TOETA RESSURSSIDEGA

Vahel on nii, et Rohetiigri tegevused tunduvad õiged ja vajalikud, kuid Sinu graafik näiteks ei luba tegevustega panustada, sellisel juhul saad annetada ressursse, eelkõige raha, et teised saaksid vajalikke tegevusi ellu kutsuda.

Iga annetatud euro läheb kestlikuma maailma loomiseks.

TOETA

3. KLUBIÜRITUSED

Aeg-ajalt kogunevad rohelised tiigrid selleks, et üksteist paremini tundma õppida, plaane teha ja jõud ühendada.
Üritusi toimub meil pidevalt ja loodud on ka Rohelise Tiigri Klubi, kus saab nii uusi teadmisi kui ka mõttekaaslaste toetust.

VAATA SÜNDMUSI

4. TÖÖAMPS

Kas oled valmis oma käed külge panema? 

Kui tunned, et nüüd on aeg juba midagi reaalselt ära teha, siis pane end kirja vabatahtlikke hulka ja me saadame Sulle postkasti järjest toredaid tööampse. Meil on vaja paljude erinevate oskuste ja väljaõppega roheliste tiigrite rammu, mis on täpselt Sinu oskused või soovid, võid personaalselt kirjutada ka meie vabatahtlike juhile.

KIRJUTA MEILE

5. Mõtle läbi, kus tahad sina olla näiteks kahe aasta pärast oma Rohelise Tiigri teekonnal?

Oled Sa selleks ajaks juba täismõõtu rohekangelane? Unistustel on kombeks täituda … On täitsa kindel, et meie kogukonnal on jõustav mõju ja võimalik, et ühel päeval tekib sinus ambitsioon olla kohalik piirkonna liider, kes juba oma pesakonda eest veab.  Teha on palju, seame koos eesmärke juba täna!

Tee esimene samm ja astu Roheliste Tiigrite hõimu!

Sind oodates,
Rohelised Tiigrid

LIITU MEIEGA

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun