Andres Veske liitub Rohetiigri nõukoguga

Märtsis liitub senine AS Utilitas juhatuse esimees Andres Veske Rohetiigri nõukoguga, et panustada ühiskonna keskkonnateadlikkuse suurendamisse ja tasakaalus majanduse põhimõtete edendamisse.

Andres Veske Rohetiigri nõukogu liige

Rohetiigri eestvedaja Mihkel Tammo sõnul on Andres Veske algusest peale osalenud Rohetiigri majandusvisiooni loomes koos Utilitasega, kes on ka üks Rohetiigri esindusorganisatsiooni asutajatest: “Kui sai teatavaks Andrese seniste kohustuste lõppemine Utilitases ning võimalus kaasata teda meie strateegilise juhtimise kihis siis ei tulnud pikalt mõtelda. Tema kogemus jõujaamade ja kaugkütte ühingu juhina ja Utilitases on täpselt see mida vajame. Andres on meile abiks nii oma laiade teadmistega energeetikast ja küttemaailmast aga aitab kaasa ka erasektori esindusorganisatsiooni välja arendamise juures ning meie Keskkonna mõju mõõdikute projekti juures,” usub Tammo.

Andres Veske kinnitab, et teda kõnetavad Rohetiigri väljakutsed ja ambitsioonid: „Olen Rohetiigri algatustega seotud olnud juba eelmise aasta algusest ehk nüüdseks juba üle aasta. Rohetiigri tegijate usk puhtamasse ning jätkusuutlikku tulevikku nagu ka nende entusiasm on olnud väga inspireerivad. Seepärast on mul väga hea meel Rohetiigri meeskonnas kaasa lüüa, et ühiskonna- ja keskkonna arengusse panustada. Loodan oma energeetikaalase kogemusega kaasa rääkida eelkõige soojusmajandusega seotud valdkondades aga ka energeetikas laiemalt. Usun, et Rohetiiger hüppab pikkade hüpetega õiges suunas, sest nurrumiseks veel põhjust ei ole.“

Tervitame kogu Rohetiigri meeskonna nimel Andres Vesket ja soovime ladusat koostööd.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun