Helen Tammemäe

Helen Tammemäe on ühiskonnasuhete ja kestliku arengu konsultantnõustamisettevõttes Miltton. Heleni prioriteetideks Milttonis on kestliku arengu eesmärkide saavutamisele kaasa aitamine ning vastutustundliku ettevõtluse edendamine Eesti ühiskonnas. Nendega seonduvad muu hulgas nii rohe– kui digipöörde teemad ning märksõnad nagu jätkusuutlik majandus, sotsiaalne heaolu, uued tehnoloogiad, aga ka teadus ja innovatsioon.

Enne Milttoniga liitumist töötas Helen üle 10 aasta Müürilehe peatoimetaja ja väljaandjana. Varasemalt on ta töötanud ka ETV hommikuprogrammi saate Terevisioon toimetajana, veebidisaini stuudios Jon & Pun’i partneri ja loovjuhina ning korraldanud konverentse ja muusikafestivale. Heleni jaoks käib strateegia alati käsikäes kommunikatsiooniga nii organisatsiooni sisse kui koostööpartenritele ning avalikkusele.

Helenil on bakalaureusekraad Tartu Ülikoolist semiootika ja kultuuriteooria alal ning magistrikraad Balti filmi, meedia ja kunstide instituudist televisiooni produktsiooni ja režii erialal.

Linkedin

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun