Kai-Riin Kriisa, keskkonnamentor

Kai-Riin on Sustinere partner ja keskkonnaekspert. Oma töö raames aitab ta ettevõtetel hinnata nende keskkonnamõjusid kogu väärtusahela ulatuses, mõõta ettevõtte/toote süsiniku jalajälge ja koostada jätkusuutlikkuse strateegia koos konkreetse tegevuskava ja mõõdikutega. Lisaks on üks tema kompetentsidest ka green finance (ELi taksonoomia, rohelised laenud jne) ja käitumisökonoomika (kuidas valikuid ja ümbritsevat keskkonda disainida nii, et nö müksata inimesi teatud viisil käituma).
Kai-Riin on töötanud organisatsioonidega paljudest erinevatest sektoritest, alustades pangandusest, energeetikast ja kinnisvaraarendusest, lõpetades erinevate tööstusharudega.  

Enne Sustinerega liitumist on Kai-Riin töötanud Kantar Emoris ärikonsultatsioonide suuna juhina, keskendudes ettevõtete kõrgema eesmärgi (brand purpose) teemadele, ja EYs ärikonsultandina, teostades erinevaid avaliku- ja erasektori analüüse.

Kai-Riinil on teadusmagister Oxfordi ülikoolist (MSc in Psyhological Research) ja ärijuhtimise magister (MBA) Quantic School of Business & Technology’st. Keskkonnahoiu ja jätkusuutlikkuse teemadel toetab teda Cambridge’i ülikooli jätkusuutliku äri juhtimise koolitus (Business Sustainability Management).

Linkedin

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun