Rohelise Tiigri Klubi ja Von Krahli Akadeemia koostöös sündinud saatesarja olemuseks on vestlused inimliku õnne võimalikkusest tänases maailmas.

KUULA SAADET | Käes on kriitiline kümnend, mille jooksul inimkonnal on veel võimalik kurssi muuta

Kriisid on muutunud meie elu taustsüsteemiks – üks kriis asendub teisega ja me ei tea, mis ootab meid ees homme. Loodusteadlased on meid aastakümneid hoiatanud kliimamuutuste ja elurikkuse vähenemisest tekkivate looduskatastroofide eest. Käes on kriitiline kümnend, mille jooksul inimkonnal on veel võimalik kurssi muuta – aga see nõuab meie kõigi mõtteviisi ja harjumuste muutust. Mis oleks see üks samm, mis viiks meid õnneni?

Rohetiigri taskuhääling “Üks samm” arutleb koos erinevate külalistega inimliku õnne võimalikkusest tänapäeva muutuvas maailmas. Esimeses osas mõtisklevad õnne teemal rahvatervise ekspert ja sotsiaalne ettevõtja Riina Raudne, insener, ettevõtja, digiekspert ja ingelinvestor Taavi Kotka, Von Krahli Teatri juht, lavastaja ja ettevõtja Peeter Jalakas.

Loe lisaks Delfist

 

Rohetiigri taskuhääling „Üks samm“ teises osas arutletakse tuleviku majandusmudelite üle ning mõtiskletakse sellest, kuidas inimesena kahaneva majanduse olukorras õnnelikuks jääda. Vestlusringis osalevad Kaupo Vipp, publitsist ja Eesti Rooma klubi liige; Ann Runnel, Reverse Resources OÜ tegevjuht ja asutaja ning Andrus Aaslaid, insener ning Single Earth kaasasutaja ja CTO.
Vestlust veab raadioajakirjanik Ingrid Peek.

Kuula ja saa teada:

  • Millised tuleviku majandusmudelid on üldse võimalikud?
  • Kuidas saatekülalised on iseenda elustiili viimastel aastatel muutnud
  • Millised arengud on vajalikud, et tasakaalus majandus saaks üldse sündida?
  • Mis muutub inimese elus kui ta ei saa enam nii palju tarbida?
  • Kas õnn kahaneva majanduse kontekstis on üldse võimalik?

Loe lisaks Delfist

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun