Aprillis liitus Rohetiigriga ERGO kindlustus

Aprillis liitus Rohetiigriga kindlustusettevõte ERGO. Küsisime neilt, mis ajendas neid organisatsiooniga liituma ning mida Rohetiigrilt oodatakse. 

Vastab ERGO Insurance SE ja ERGO Life Insurance SE Eesti filiaali juht Marek Ratnik:

„ERGO kindlustus on Rohetiigri tegemistel juba mõnda aega suure huviga silma peal hoidnud. Meile avaldas muljet eelkõige Rohetiigri kogukond ja terviklik lähenemine – kaasatud on nii elukeskkonnast hoolivad ettevõtted, vabakonnad kui ka üksikisikud. 

Usume, et nii laia võrgustikuga liitudes saame ise targemaks, mille kaudu omandame teadmisi, et oma kliimateekonda veelgi enam läbimõeldult juhtida ja oma töötajaid otsesemalt kaasata. Samuti seisame liitudes Rohetiigriga selle eest, et kindlustussektor tervikuna võtaks säästlikuma suuna – tegeledes ennetustööga ning vähendades eelkõige kahjukäsitlusest tingitud kindlustuse jalajälge. Muudame „asenda uuega” mõtteviisi „paranda” vastu.

ERGO jätkusuutliku teekonna juured ja tugi on rahvusvahelisel tasandil, kuuludes ühte maailma suurimasse edasikindlustusgruppi Munich Re. Grupina oleme seadnud endale ambitsioonika eesmärgi „Climate Ambition 2025″, et vähendada märkimisväärselt süsinikdioksiidi heitkoguseid oma äritegevuses, kindlustuses ja investeeringutes, et saavutada hiljemalt 2050. aastaks kõikides valdkondades süsinikuneutraalsus.”

Ergo- Rohetiigri liige

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun