G4S liitus Rohetiigriga

Jaanuaris tervitasime Rohetiigri esindusorganisatsiooni liikmete sekka turvaettevõtet G4S. Küsisime uuelt rohetiigrilt, kuidas jätkusuutlikkus turvavaldkonda puudutab ja mis ajendas liituma.

G4S Rohetiigri liige

ESG valdkonna juht Andreanne Allas: “G4S Eestis oleme järjest enam hakanud tegelema jätkusuutlikkusega. Panustame iga päev sellesse, et meid kõiki ümbritseb turvaline, hoitud ja jätkusuutlik keskkond. Juba praegu omame kvaliteedijuhtimise sertifikaati ISO 14001:2015 ja peame seda ettevõttes oluliseks. Pöörame järjest enam tähelepanu meid ümbritsevale loodusele ja seepärast tundus igati õige samm liituda ka Rohetiigriga. 

Oleme teinud juba iseseisvalt samme, et olla keskkonnasõbralikumad, aga soovime enda panust suurendada ning usume, et tänu Rohetiigrile ja tema liikmetele saame veelgi rohkem panustada tasakaalus majandusse. Meie jaoks on oluline, et rohepöörde elluviimisel on kõik sammud läbi mõeldud, kaalutud ning hinnatud ära riskid ja mõjukohad. Näeme, et Rohetiiger pakub head platvormi, kust ettevõtted saavad abi, nõu ja kaasamõtlemist ning seeläbi leitakse ühiselt lahendusi. Oleme väga avatud koostööle ja ootame juba ühiseid tegemisi.” 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun