Harju Elekter liitus Rohetiigriga

Septembris liitus Rohetiigri esindusorganisatsiooniga Harju Elekter. Küsisime, kuidas plaanib ettevõte panustada kliimaeesmärkide täitmisele. 

Kaia-Kristiina Kirikal, Harju Elektri jätkusuutlikkuse ja kvaliteedijuht

Harju Elekter on enam kui 50-aastase kogemusega rahvusvaheline tööstuskontsern, mis keskendub elektrijaotuslahenduste projekteerimisele, tootmisele ja paigaldamisele. Harju Elektri eesmärk on luua pikalt ja veatult toimivaid elektrilahendusi, mis on kliendi ja ühiskonna jaoks töökindlad ja jätkusuutlikud.

Jälgime, et Harju Elekter Grupi ettevõtete tegevus oleks järjest tõhusam, keskkonnasõbralikum ja seotud uute innovatiivsete tehnoloogiate rakendamisega. Koos klientide ja partneritega tööstus-, taristu- ja energiasektorist panustame elektrivarustuse võimekuse ja mitmekesisuse kasvu. Osa Harju Elektri tehnilistest lahendustest on suunatud taastuvenergia sektorisse, pakkudes päikeseenergia jaamade, elektriautode laadimisseadmete ja muude seotud lahenduste tervikpakette. Toetades laiaulatuslikku elektrifitseerimist elektriseadmetega, panustab Harju Elekter aktiivselt kestlikumasse ühiskonda ja aitab kaasa kliimaeesmärkide täitmisele.

Lisaks tootmisele tegeleb Harju Elekter tööstuskinnisvara arendamisega, kus on eesmärgiks rajada nii enda kui ka klientide tarbeks aina energiatõhusamaid hooneid. 

Rohetiigriga liitumises näeme mitmeid suurepäraseid võimalusi. Soovime luua dialoogi teiste vastutustundlike ja sarnaselt mõtlevate ettevõtetega, saada ise teadlikumaks ning anda rohkem ühiskonnale ja kogukonnale tagasi, et olla eeskujulik tööandja oma töötajatele.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun