PSL kestliku eluviisi kursused Tallinnas ja Tartus!

Pakume kõigile keskkonnasõbralikuma eluviisi huvilistele võimalust Tallinnas ja Tartus omandada teadmisi ja oskusi säästva, positiivse ja tervisliku eluviisi juurutamiseks ekspertide ja uue PSL veebirakenduse toel. Kursuste kohtumised toimuvad Tallinnas 16.04 ja 6.05 Balti jaama seminariruumis kella 11-16.00.

Tutvu arendustalgute programmiga ja registreeri end siin: www.rohetiiger.ee/psl-arendustalgud

Kestlike valikute tegemine võib tunduda nagu labürindi läbimise ülesanne. Millest tekib keskkonnamõju? Mis on tõeliselt kestlik ja mis lihtsalt rohepesu? Kui suur saab olla minu mõju üksikisiku ja kogukonna liikmena?

PSLlifestyle on üleeuroopaline teadusprojekt, mis aitab luua selge ja tõenduspõhise pildi üksikisiku eluviisi keskkonnamõjust, ning pakub konkreetseid, Eesti oludesse sobivaid kestlikke alternatiive.

Kursused toimuvad Tallinnas 16.04 ja 6.05. Toimumisaeg on 11.00 – 16.00, sealhulgas lõuna. Osalema on oodatud kõiki huvilised, olenemata vanusest, haridusest või sissetulekust.

Kiirkursustel osalejatel on võimalus kahe kohtumise jooksul:

  • saada ülevaade keskkonnakestlikkusest üksikisiku tasandil;
  • luua isiklik kestlikuma eluviisi plaan ning alustada selle rakendamist kogukonna toel;
  • arutada valdkonna ekspertide ja kogukonnaga väljakutseid ja lahendusi, mis mõjutavad kestlike muutuste elluviimist;
  • testida uut säästva eluviisi planeerija digirakendust PSL.

Rohetiiger ja Teeme Ära Sihtasutus panustavad PSLifestyle säästva eluviisi planeerija digirakenduse arendamisse. Rakendus loob üksikisikule selguse kestlike valikute osas.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun