BTA kindlustus liitus Rohetiigri esindusorganisatsiooniga

Aprillis liitus Rohetiigriga BTA kindlustus. Uurisime, miks peab kindlustusselts oluliseks jätkusuutlikkuse teemadega tegeleda.

Hiljar Kõiv, BTA kindlustuse Eesti filiaali juhataja: “BTA kindlustuse strateegias on olulisel kohal jätkusuutlikkus, mis tähendab, et lisaks majanduslikele eesmärkidele oleme seadnud kõrged eesmärgid ka oma ökoloogilise jalajälje vähendamiseks. Seda ettevõtte tegevuses tervikuna, aga ka iga meie meeskonnaliikme elustiili kujundamisel. Kuuludes Vienna Insurance Group´i (VIG) on BTA kindlustus tugevalt mõjutatud ka VIG kliimamuutuste strateegiast (VIG Climate Change Strategy) – keskkonnakaitse ja ressursside tõhus kasutamine on meie igapäevatöös oluline.

Vastutus tulevaste põlvkondade ees on meie äritegevuse keskmes ja mõistame ka, et selle vastutuse peame võtma kõik ühiselt. Seetõttu oleme liitunud ka Rohetiigriga, kuna usume, et koordineeritult ja ühiselt tegutsedes on mõju suurem. Tahame olla eeskujuks tööandjana ja julgustada ka teisi ettevõtteid tegema sama.”

BTA Rohetiiger liige

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun