Ettevõtjad: Rohetiiger võiks hüpata üle oma varju

Rohetiigri esindusorganisatsiooni avapeol võtsid sõna ka mitmed asutajaliikmetest ettevõtete juhid, kes kõik kinnitasid, et Rohetiiger on väärt platvorm, kus jagada ja ammutada ideid ja arendada koostööd rohepöörde käimalükkamiseks.

A. Le Coq’i juhatuse esimees Tarmo Noop rääkis, et nende sektoris on võtmesõnaks korduskasutus ning tutvustas oma ootusi Rohetiigrile: “Meie kõige suurem ootus on see, et Rohetiigrist saab keskkonnateemade eestkõneleja kui ka ühendaja. Loodame, et Rohetiiger viib kokku erasektori ootused ja riigi võimalused.”

LHV Grupi juhataja Madis Toomsalu nentis, et finantsmaailmas on juba ammu märgata rohelisi suundi: “Kõige rohkem kulutavad energiat eraisikute kodud ja sõidukid, büroohooned. Need on aga finantseeritud pankade poolt. Kapitali roheliseks muutumisel on seega mõju ka pankadel, nutikate lahendustega on see võimalik. Lisaks tahame kummutada müüti, et roheline on alati kallim valik, vastupidi.” Madis Toomsalu loodab, et Rohetiiger hüppab üle oma varju.

Cronimet Nordic juhatuse liige Eva Pedjak tõdes, et jäätmetega tegeledes on keskkonnateemade prioriteediks seadmine loomulik: “Me suuname iga kuu taaskasutusse umbes 30 000 tonni vanametalli. Liitusime Rohetiigriga, sest usume, et koostööst saab sündida suuremaid muudatusi, kui see, mida me üksinda niikuinii igapäevaselt teeme.”

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun