Mais liitus Rohetiigriga 3 liiget

On suur rõõm tõdeda, et Rohetiigri kogukond muudkui kasvab, ka mais saime uusi liikmeid juurde. Meiega liitusid Evecon, Lasita ja Matek, uurisime nende käest, mis ajendas neid organisatsiooniga liituma ning millised on nende ootused Rohetiigrile. 

Rohetiigri uued liiikmed mais 2024 - Rohetiiger.ee

  Sigrit Levo, Evecon OÜ Partnersuhete juht:

  “Me kõik armastame puhast ja rikkumata loodust. Saame ta sellisena järeltulevatele põlvedele pärandada vaid juhul, kui läheme üle rohelisele energiale. Seetõttu tegeleme meie Eveconis iga päev sellega, et aidata kaasa kliimamuutuste leevendamisele. Rohetiigriga liitudes saame olla osa samasuguseid väärtushinnanguid kandvast kogukonnast ning ühiselt tegutsedes panustada jätkusuutliku tuleviku loomisesse.”

  Karl-Martin Rammo, Lasita juht:

  “Lasita Aken on seadnud endale eesmärgiks olla keskkonnasäästlikumaid avatäidete tarnijaid maailmas mille tarbeks oleme välja töötanud strateegia ja astunud juba mitmeid samme. Paratamatult pole areng aga sirgjooneline teekond punktist A punkti B, ikka tuleb ette takistusi ja väljakutseid ning nende ületamine omaette, põlveotsas pusides, on tihti raske. Näeme Rohetiigris gruppi vastutustundlikke ettevõtmisi, kes omavad meiega sarnaseid vaateid, jagavad muresid ja on tõenäoliselt paljud neist juba omal nahal läbi teinud. Öeldakse küll, et “Seltsis segasem”, kuid loodame uue liikmena, et seltsis on ehk hoopis selgem ning lisaks väärtuslikule kuuluvusele aitab Rohetiigri liikmeskond läbi oma kogemuste meie sihte ja tegemisi efektiivsemalt juhtida.”

  Sven Mats, Mateki tegevjuht: 

  “Olles ühe jätkusuutlikuima ehituslahenduste pakkuja, mis nii oma ressursikasutuses loomise hetkel, kasutusajal kui ka taaskasutustsüklil omab keskkonnale väikseimat mõju alternatiividega võrreldes, on meie jaoks eriti oluline olla kaasas kogukonnas, kes on keskkonnateadlike lahenduste eeskõneleja ja teadustaja. Loodame enda aktiivse kaaspanustamise läbi ühiskonda suunata puhamate ja säästlikumate valikute juurde.”

  Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

  Nõustun