Märtsikuus liitus Rohetiigriga URETEK Baltic OÜ

Märtsikuus liitus Rohetiigriga URETEK Baltic OÜ. Küsisime ettevõttelt, mis ajendas neid Rohetiigriga liituma ning millised on organisatsiooni ootused Rohetiigrile. 

Vastab URETEK Baltic OÜ tegevjuht Roman Reiner-Latõšev:

“URETEK Baltic OÜ on geopolümeeridega geotehniliste inseneritööde eestvedajaks Baltikumis ning oleme uhkusega osa ülemaailmselt 52 riigis tegutsevast URETEK´i perest. URETEK´i kaubamärgi juured ulatuvad pea 50 aastat tagasi, aega mil meie Soome partnerid leiutasid innovaatilise tehnoloogia, mõttega „Kuidas tõsta ära vajunud maja tagasi nii, et midagi lahti kaevama ei peaks?“ Sellest hetkest alates ongi URETEK´i suund alati olnud lahendada ehitiste ja infrastruktuuride vajumiste probleeme kordades väiksemate ressursimahtudega võrreldes traditsiooniliste meetoditega. 

Oleme kümneid aastaid propageerinud lähenemist, et URETEK´i tehnoloogiaga säästetakse erinevaid ressursse (materjalid, aeg ja masinad) traditsiooniliste meetoditega võrreldes kordades rohkem. Siiani on selline säästvam lähenemine olnud klientide jaoks pigem teise-, kolmanda- või isegi viiendajärguline, mitte arvestatud põhiväärtusena. Seda põhjusel, et ehituses pole rohepööret olnud ning muud komponendid peale hinna ei oma pakkumises erilist tähtsust.

URETEK´i tehnoloogiat kasutades pole vaja tööde teostamisel midagi lammutada või lahti kaevata, suuremõõtmelisi materjale transportida ega raskeveokeid kasutada. Sel viisil vähendatakse süsinikdioksiidi (CO2) heitkoguseid, säästetakse erinevaid ressursse ning hoitakse loodust meie ümber. Vähem tähtis ei ole ka asjaolu, et meie töös kasutatavad materjalid omavad kõiki vajalikke keskkonna- ja ohutussertifikaate. Seega võib täiesti ühemõtteliselt kinnitada, et URETEK´i poolt läbi viidud geotehnilised inseneritööd on keskkonnasõbralik lahendus ehitiste ja infrastruktuuride vajumise probleemide lahendamisel.

Liitusime Rohetiigriga, kuna tahame panustada ning kaasa rääkida säästvama keskkonna loomisele läbi tugeva organisatsiooni, et mitte olla hääl keset kõrbe. Meie eesmärk on koos teiste mõttekaaslastega tuua muutused nii tellija kui ka töövõtja mõtteviisidesse ning tulevastesse nõudmistesse.“

Uretek - Rohetiigri liige

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun