Rohetiigriga liitusid kaks uut liiget

Jaanuarikuus sai Rohetiiger lausa kaks uut liiget, kelleks on Tallinna Ülikool ja Trinidad Wiseman

Uurisime nende käest, mis ajendas neid organisatsiooniga liituma ning millised on nende ootused Rohetiigrile. 

Tallinna Ülikooli keskkonnamuutustega kohanemise ja nende mõjude leevendamise klastri KEKO juht Katrin Männik, PhD:

“Rohetiigri partnerina saame kaasa aidata süsteemsete muutuste loomisele jätkusuutlikuma ja mitmekesisema ühiskonna suunas. Koostöös saame paremini otsida teadmistepõhiseid lahendusi ühiskondlikele väljakutsetele” Katri-Liis Lepik, PhD, TLÜ töö, heaolu ja kommunikatsiooni klastri WoWeC juht. “Ülikooli jaoks on Rohetiiger väärtuslik partnervõrgustik, kus on võimalus jagada praktikaid ning kujundada ühiseid seisukohti jätkusuutlikuks arenguks. Näeme võimalust teha koostööd formaal- ja mitteformaalõppekavade arendamisel, samuti toodete ja teenuste väljatöötamisel ning jätkusuutliku organisatsiooni arendamisel” 

Trinidad Wisemani tegevjuht Ander Tenno:

“Trinidad Wisemani asutamisest saati on jätkusuutlikkus ja inimkesksus olnud meie projektides ja töökultuuris esmatähtsad. Üks meie suuri eesmärke on arendada digilahendusi, mis aitavad meie klientidel vähendada nende ökoloogilist jalajälge.

Liitudes Rohetiigriga, näeme seda kui loomulikku sammu edasi. Me tahame õppida teistelt, jagada oma teadmisi ja kogemusi, ning töötada koos teiste liikmetega. Ikka selle nimel, et luua jätkusuutlikum tulevik, kus kõigil on hea elada.”

Rohetiigri liikmed - Tallinna Ülikool, Trinidad Wiseman

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun