GALERII: foorum “Elevant toas” tõi Eestisse majandusteadlased üle maailma

17. novembril 2023 toimus Eesti esimene rahvusvaheline tasakaalus majanduse foorum “Elevant toas”, millest on valminud ka galerii ja järelvideo. Vaata, kuidas sisutihe päev möödus!

Et konverentsi tunnet taaselustada ja tuleviku majandusmudeli peale veel edasi mõelda, loe „Elevant toas“ foorumi kajastusi:

Aitäh, päeva moderaatorid Colm Flynn (BBC, EWTN), ja Mart Normet! 

Täname ka foorumi esinejaid: Max Harris (teadlane ja raamatu “The New Zealand project” autor), prof. Edward Barbier (Colorado State University), Tim Jackson (Surrey Ülikool), Erinch Sahan (Doughnut Economics Advisory Lab), Erik Moora (ClimaCash, Poliitikaguru), Kaisa Lipponen (Paulig), Pär Larshans (Ragn-Sells AS), Petteri Nikkola (Swedbank), Botond Szebeny (PostEurop), Olavi Lepp (Swedbank Eestis), Allan Niidu (Tallinna Tehnikaülikool), president Kersti Kaljulaid, Priit Koit (Utilitas), Eva Truuverk (Rohetiiger), Kristen Michal (Kliimaministeerium), Vladimir Svet (Tallinna linn).

Tasakaalus majanduse foorumi „Elevant toas“ korraldajateks olid Rohetiiger, Swedbank ja Äripäev. Üritus toimus Euroopa rohelise pealinna 2023 rohetehnoloogiate nädala ja NEXPO Tallinn lõpusündmusena, sünkroontõlke tõi foorumile Hollandi saatkond Eestis.

Tegu oli „Elevant toas“ konverentside sarja esimese osaga: kui sel aastal keskendusime teooriale, siis järgmisel aastal suuname fookuse praktikale ja 2025. aastal elluviimisele. Info järgmise aasta foorumi osas avaldame varsti.

Suur tänu osalemast ning kohtumiseni juba järgmisel aastal!

Vaata järele:

Vaata fotogaleriid

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun