Hoiame Head Toitu kampaania on täies hoos

Rohetiigri algatatud kampaania Hoiame Head Toitu on täies hoos ning kaasa lööb üle 40 ettevõtte ja organisatsiooni. Eeskuju näitavad ja panuse annavad nii restoranid, poed pangad kui ka omavalitsused ja advokaadibüroo.

Äsja jõudsid poelettidele uue disainiga Tere piimapakid, mis tuletavad meelde, et piima tootmiseks on kulunud väga palju ressursse ning piima ära viskamist saab vältida sellest näiteks pannkookide tegemisega. Aga Soraineni advokaadibüroo panustab neil päevil sellesse, et õigustalgute raames hankida sisendit ja ettepanekuid seadustes muudatuste tegemiseks – kõik  ikka selle nimel, et tulevikus oleks toidu raiskamise vältimine natukene lihtsam. 

Äsja avaldati SEI värske uuring Eestlaste keskkonnateadlikkuse ning toidu tarbimise ja raiskamise kohta. See värske statistika motiveerib veelgi rohkem töötama selle nimel, et olukord muutuks, sest toidu raiskamine tähendab planeedi ressursside raiskamist, mida me endale lubada tegelikult ei saa.

Olulisi pingutusi teevad väga paljud organisatsioonid. Jälgi nende tegevusi sotsiaalmeedias teemaviidete #HoiameHeadToitu ja #HoiaHeadToitu abil ning jaga häid ideid ka oma sõpradele, perele, kolleegidele.

LOE LÄHEMALT

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun