Rohetiigri esindusorganisatsioon kogunes aastakoosolekule

Rohetiigri liikmete aasta suursündmus toimus 15.02.2024. Aastakoosolekul TalTechis oli kohal 130 inimest Eesti ettevõtetest ja organisatsioonidest, kes koos meiega Eesti tasakaalus majandusmudeli nimel pingutavad. 

Ürituse juhatas sisse TalTechi rektor Tiit Land ja Rohetiigri meeskond andis ülevaate senistest suurematest saavutustest ja edasistest plaanidest. Ettekande tegi ka Euroopa Komisjoni siseturu, tööstuse ja ettevõtluse peadirektoraadi peadirektori asetäitja Maive Rute.

Toimus ka äärmiselt põnev paneeldiskussioon, kus Utilitas Tallinna juht Robert Kitt, ELF-i nõukogu esimees Jüri Kaljundi, Omniva nõukogu esimees Helo Meigas ja ajakirjanik Johannes Tralla arutlesid teemal milline on Eesti majandusruum aastal 2040 ja kuidas me sinna jõuame. 

Suur tänu kõikidele osalejatele ja Rohetiigri liikmetele, tänu kelle ühistele pingutustele saame oma olulist sõnumit edasi kanda!

VAATA ESITLUST

Vaata järele! Rohetiigri suur aastakoosolek

Vaata järele! Maive Rute ettekanne aastakoosolekul:

Euroopa Komisjoni siseturu, tööstuse ja ettevõtluse peadirektoraadi peadirektori asetäitja Maive Rute rääkis oma ettekandes, et Euroopa tulevik on roheline.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun