Rohetiigriga liitusid mais Viru Keskus ja Kuusakoski

Mais liitusid Rohetiigriga kaubandusettevõte Viru Keskus ning jäätmekäitlusettevõte Kuusakoski. Küsisime neilt, mis ajendas neid organisatsiooniga liituma ning mida Rohetiigrilt oodatakse. 

Viru Keskuse juht Gertti Kogermann

“Tänane reaalsus on see, et ükski ettevõte ei saa pidada ennast edukaks ilma oma rohelise ambitsioonita, sest meie ees seisavad suured väljakutsed ühiskonnana, kaupmeestena kui ka tarbijatena. Viru Keskus, kes on aastaid investeerinud oma hoone jätkusuutlikuks opereerimiseks, soovib kestlikuse valdkonnas laiemalt olla valdkonna liider. Ning seetõttu liitusime oma meeskonnaga Rohetiigri Akadeemiaga, et koos teiste edukate ettevõtetega meie jätkusuutlikuse visioonid konkreetsemateks tegevusplaanideks sõnastada. Läbi arendava õppeprotsessi oleme loomas endale põhjalikku visiooni kliimaeesmärkide täitmise, linna looduse hoidmise ning tarbimise jälajälje vähendamise suunas ning usun, et siit edasi on meil vaid võita, sest säästlikkus ja jätkusuutlikkus on ka äri toetavad strateegiad.”

Kuusakoski juhatuse esimees Urmo Viisitamm

“Soovime Eesti ühe suurima jäätmekäitlejana rohkem kaasa rääkida jätkusuutlikkuse teemadel ja Rohetiiger on selleks parim valik.”

Uued rohetiigri liikmed

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun