Aprillis liitus esindusorganisatsiooniga mitu uut liiget

Sarnaselt eelmise kuuga, tervitasime ka aprillis hulgaliselt uusi liikmeid, keda oli kokku neli. Nendeks olid Metro Capital, Biolan, Harviker ja Helmes. Uurisime nende käest, mis ajendas neid organisatsiooniga liituma ning millised on nende ootused Rohetiigrile. 

Herdis Pärn, ESG töögrupi lead

“Oleme Metro Capitalis juba mõnda aega pühendunud roheteemadele. Jaanuaris lõime ESG töögrupi ning täna osaleb selles aktiivselt 75% organisatsiooni liikmetest. Kuna ehitus- ja kinnisvarasektor vastutab ligikaudu 40% kasvuhoonegaaside netoheitest, peame meie kinnisvaraarendajana oluliseks mõõta, muuta ja vähendada oma tegevuse mõju ning rajada hooneid, mille eluiga on võimalikult pikk ja süsiniku jalajälg võimalikult väike. ESG valdkonnas toimuvad muutused väga kiiresti. Et olla muutuste, uute suundade ja võimalustega kursis ning õppida teistelt, otsustasimegi Rohetiigiga liituda. Leiame, et Rohetiiger pakub suurepäraseid võimalusi mõttekaaslaste leidmiseks ja tegelike muutuste elluviimiseks.”

Katariina Roosipuu, Global Head of Marketing

“Helmes on kestliku digitaliseerimise eestvedaja. Kuna IKT jalajälg on nö nähtamatu, kuid tegelikkuses suurem kui lennunduse oma, soovime tõsta ühiskonnas teadlikkust IKT jalajäljest ja igaühe võimalustest seda vähendada.”

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun