Enegreetika konverents 16. märtsil

Eesti Päevaleht korraldab 16. märtsil Noblessneris energeetika konverentsi „Kuidas hoida tuba soe ja valge ehk milline peaks olema Eesti energeetika tulevik“, kus otsitakse vastust küsimusele: mida peaksime tegema teisiti, et edaspidi hoida ära kõikjal pulbitsev energeetikakriis?

energia konverents

Meid kõiki huvitab, et tuba oleks valge ja soe. Seda kõikjal – nii kodus kui tööl – ning me keegi ei taha selle eest maksta enneolematut hinda.

Konverents hoiab pilgu tulevikus. Meie ees on keerulised ja võimalusterohked aastad. Konverentsi peaesinejaks on president Kersti Kaljulaid. Debatis energeetika tuleviku üle osalevad kõikide Eesti parlamendierakondade esimehed; sõna saavad Eesti energiasektori tippjuhid; omavalitsuste esindajad, kelle maale või silmapiirile rajatakse tuuleparke, tulevikku vaatavad tuumaenergia maaletoojad jpt.

Rohkem informatsiooni ja pääsme soetamise võimaluse leiab lehelt: www.epl.ee/energeetikakonverents  

Rohetiiger kõneleb

KIK ja Rohetiiger alustavad koostööd rohepöörde elluviimiseks

Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) ja Rohetiiger sõlmisid Arvamusfestivalil hea tahte koostöölepingu, et tõhustada veelgi sektorite ülest koostööd ja anda hoogu rohepöördele selliselt, et 1+1=3. KIKi ja Rohetiigri ühine soov on toetada Eesti üleminekut kliimaneutraalsusele ja ringmajandusele ning hoida Eesti elurikkust ja inimesi, mistõttu sõlmiti reedel, 12. augustil Paides Arvamusfestivali rohekoostöö alal hea tahte koostööleping. Koostöölepingu abil […]

Loe edasi >>

Rohetiiger Arvamusfestivalil

Ka sel aastal toob Rohetiiger Arvamusfestivalile lahenduskesksed ja inspireerivad keskkonnateemalised arutelud. Ootame kõiki 12. augustil Paide Vallimäel Rohekoostöö alale mõtteid vahetama!Vestlustes võtame kokku rohepoliitika ekspertkomisjoni soovitused valitsusele ja vaatame, millised arengud on suve jooksul toimunud. Arutame, kuidas kustutada „põlevat“ energiakriisi ja mida teha, et ka ülejärgmisel talvel hinnad lakke ei tõuseks. Jagame kahe kliimakogu – Tartu ja Ida-Virumaa – kogemusi […]

Loe edasi >>

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun