Rohetiigri esindusorganisatsiooniga liitusid uued ettevõtted

Jaanuaris liitusid Rohetiigri esindusorganisatsiooniga SEB pank ja ROI. Küsisime liitujatelt, mis ajendab ettevõtete juhtkondi tegema samme jätkusuutlikkuse suunas?

Evelin Allas, SEB  jätkusuutliku panganduse juht

Hea meel on liituda algatusega, mis läbi positiivse kliimahoiu ühendab ja loob paremad võimalused kõigi joaks. Erinevate tagasiside küsimiste ja VEF-i indeksi kokkuvõttele tuginedes, oleme Eestis jätkusuutlike initsiatiividega esirinnas  – välja on toodud regulaarseid rohevaldkonna nõustamisi klientide hulgas ning tooteid ja teenuseid, mida täna pakume oma laiale kliendibaasile. See on strateegiline ja teadlik liikumine keskkonnasäästlikkuse suunas läbi oma nõustamiste ja toodete-teenuste.

SEB on jätkusuutliku kuldmärgise omanik ainsana Eestis tegutsevatest pankadest. Rohetiigriga liitumine aitab meil oma tegevusi teiste ettevõtetega sünkroniseerida ja leida koostööpartnereid, kellega koos oma tegevust veelgi keskkonnasõbralikumaks muuta. Rohetiigrilt ootame koostööplatvormi ja võrgutikku, millega liitudes saame muuta ettevõtluskeskkonda loodussõbralikumaks ning headest suhetest sünnib alati kasu mõlemale poolele. Hea näitena on meil olnud hea ja tihe koostöö ettevõtluskonkursiga „Ajujaht“, tänu sellele liikumisele oleme saanud hoogu anda väga paljudele täna tegutsevatele ettevõtetele, sealhulgas sotsiaalsetele ettevõtetele. Ühe eesmärgina oleme just seda ettevõtlusvormi soovinud esile tõsta. Läbi heade suhete sünnivad uued ja uued ettevõtmised ning seda me ootame ka Rohetiigrilt.

Andrus Viitong, ROI tegevjuht

ROI OÜ on juba 30 aastat tegutsenud ettevõte, kuid teadlik jätkusuutlik tegutsemine on meil alles algusjärgus. Seepärast on meil rõõm, et oleme leidnud kaaslase Rohetiigri näol, kelle toel saame Rois teadlikke otsuseid teha ja kes on meile ka suunanäitajaks mitmes erinevas valdkonnas.  

Samuti näeme Rohetiigri liikmetes edukaid ettevõtteid, kes on meile suureks eeskujuks oma inimeste ja tegudega ning kelle abil saame Rois rohepöörde julgemini käima lükata. Ühtlasi loodame, et saame ka enda kogemustest rääkida ja anda innustust teistele ettevõtetele. Meie soov on laieneda jätkusuutliku mõtteviisiga ka ettevõttest väljapoole, jagades julgelt oma vaateid ka koostööpartneritele ja klientidele. Nii saame kõik üheskoos teadlikumaid valikuid teha ja luua paremat tulevikku.

TUTVU LIIKMETEGA

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun