Rohetiigri esindusorganisatsiooniga liitusid uued ettevõtted

Kõige värskema Rohetiigri esindusorganisatsiooni liikmed on Telia, Eesti Metsameister OÜ ning Schneider Electric. Küsisime neilt, mis ajendas Rohetiigriga liituma.

Elo Võrk, Telia Eesti toetustegevuste juht

Telia missiooniks on panustada ühiskonna arengusse, et Eesti oleks parem paik nii elamiseks kui töötamiseks. Vastutustundlik äritegevus on meile väga oluline ning selle raames oleme enesele ja kõigile oma töötajatele ning partneritele seadnud julged ja ambitsioonikad keskkonnaeesmärgid TELIA DARING GOALS. Soovime aastaks 2030 saavutada 0%CO2, 0%jäätmeid läbi kogu väärtusahela ja kaasata 100% oma töötajatest nende eesmärkide täitmisse. 

Eesmärkide saavutamine on võimalik ainult koostöös meie heade partnerite ja klientidega ning selleks, et mõju oleks võimalikult suur otsustasime ühineda Rohetiigri algatusega. Keskendume valdkondadele, mis sobivad meie äri fookustega, innovatsiooni ja digitaliseerimisega. Digitaliseerimisel on keskkonna vaates suur potentsiaal – pakkudes klientidele keskkonnasäästlikke lahendusi, saame vähendada ka süsinikuemissioone ja jäätmete hulka.”

Joel Lobjakas, Eesti Metsameister OÜ tegevjuht

“Oleme ettevõttena alati uskunud, et oluline on tõsta inimeste teadlikkust keskkonna teemadel. Eesti Metsameister tegeleb iga päev erametsaomanikele jätkusuutlike metsamajandusplaanide väljatöötamisega. Aga kestlikke lahendusi tahame luua mitte ainult klientide kaudu vaid ka äriühinguna ise.  

Näeme Rogetiigris suurepärast partnerit, kellelt on palju õppida ning kelle abiga saame seada endale sellel rohelisel teel veelgi konkreetsemad sihid.

Hindame tugevalt iga esindusorganisatsiooni liiget, sest leiame, et sarnaselt mõtlevate inimestega koos töötades moodustame tugeva hääle. Üheskoos teeme nii väikeseid, kui ka suuri samme, aidates seeläbi kaasa Eesti kestlikule arengule ja kujundades konkreetselt meie riigi tulevikku.”

Joonas Kurrikoff, Schneider Electric turunduse koordinaator

Schneider Electric on rahvusvaheline ettevõte, mis pakub energia ja automatiseerimise digitaalseid lahendusi tõhususe ning jätkusuutlikkuse tagamiseks. Meie tooted ja lahendused on mõeldud kodudele, hoonetele, andmekeskustele, infrastruktuurile ja tööstustele.

Schneider Electric jaoks on oluline panustada jätkusuutlikuma maailma loomisesse. Liitusime Rohetiigriga, et anda oma panus Rohetiigri eduloole. Globaalselt oleme seadnud organisatsioonile jätkusuutlikkuse eesmärgid ning oleme neid täitmas. Loodame saada Rohetiigri läbi uusi teadmisi ning jagada oma kogemust ning oskusteavet teiste liikmete ja laiemalt ühiskonnaga. Saame seda eriti teha tutvustades oma valdkonna innovatiivseid lahendusi, aidates seeläbi kaasa energia kokkuhoiule.”

Rohetiigri esindusorganisatsiooni liitujad

Rohetiiger kõneleb

Eva Truuverk: kasutame aastavahetust unistamiseks ja läheme tulevikule vastu täis uut tegutsemistahet!

Head Rohetiigri sõbrad! Aasta 2021 on olnud tegus ja sündmusterohke. Tänan kogu südamest kõiki kaasteelisi. Meie kõigi suuremate ja väiksemate sammude tõttu on keskkonna-vaade nüüdseks olemas pea kõiki eluvaldkondi puudutavates aruteludes.  Mida siis Rohetiigris lõppeval aastal tegime?  Oleme äsja valmis saanud energia teekaardi, mille kohta saad lähemalt lugeda siin.  Rohetiiger koos Eestimaa Looduse Fondiga korraldas […]

Loe edasi >>

Uue aasta alguse inspiratsiooniks

Peatselt saabuva uue aasta saabumise puhul jagame viiteid kasulikele koolitustele ja positiivsetele uudistele. Siin on mõned viited inspireerivatele materjalidele, millega keskkonnahuvilisel tasub tutvust teha. Värskelt ilmunud raamat Pehme linn käsitleb kaasaja suurimaid väljakutseid – kuidas tagada ja parandada kvaliteetse elukeskkonna kaudu inimeste elukvaliteeti kesk tihenevat linna, kliimamuutusi ja digitaliseerunud ühiskonnakorraldust. Raamat on justkui jätk, laiendus […]

Loe edasi >>

President Alar Karis arutas Narvas Ida-Virumaa noortega kliimasõbralikuma maakonna üle

President Alar Karis kohtus 16. detsembril Narvas Ida-Virumaa noortega, kes on võtnud südameasjaks seista kliimasõbralikuma maakonna eest. President Alar Karis kohtus Narvas Ida-Virumaa noortega, kes on võtnud südameasjaks seista kliimasõbralikuma maakonna eest. Kohtumisel osalenud noorte seas oli nii neid, kes osalesid Eestimaa Looduse Fondi ja Rohetiigri eestveetud Ida-Viru noorte kliimakogus, aga ka maakonna kliimasaadikuid. Presidenti huvitas, […]

Loe edasi >>

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun