Mida tähendab tasakaalus majanduse plaan?

11. jaanuari hommikul kohtusid Rohetiigri asutajaliikmed Bolt peakontoris kiusatusega aimu saada, mida tähendab tasakaalus majanduse plaan.

Meie missioon – rakendada loodussõbralikke praktikaid kõikides sektorites – hõlmab mitme olulise muutuse koosmõju. Arendusjuht Mikk Vainik selgitas kaasamõtlejaile, et üleminek uuele majandusmudelile kätkeb veel palju teadmatust ja eeldab unistamisvõimet. Oluline osa tasakaalu poole liikumisel peitub meie teekaartides, kuid majandus on suurem kui meie teekaardid ning tasakaalus majanduse osana võitleme ka Eestile loodussõbralike konkurentsieeliste loomise eest.

Selles raskes töös on igal Rohetiigril võimalik rohkemgi kaasa rääkida  – piisab vaid meie arendusjuhile helistada või kirjutada. Kaasamõtlemiseks on mitu eri viisi. Kui tahta lihtsalt teada, millega me selle teema all tegeleme, siis helistada Mikule. 2. Kui tahta jagada ideid, ehk kujundada Rohetiigri liikmena ühiskondlikku tellimust näiteks kliimaseaduse sisustamisel, siis võib leppida kokku kohtumise mikk@rohetiiger.ee kaudu. 3. Kui tahta panustada enam, siis on võimalus helistada ja kohtuda.

Mikk Vainik, Rohetiigri arendusjuht

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun