Rohetiigri arenguprogrammi oodatakse uusi liikmeid

Veel on avatud vastuvõtt Rohetiigri arenguprogrammi, kuhu on teretulnud liituma kõik ettevõtted ja organisatsioonid, kes tahavad oma tegevuse muuta keskkonnasõbralikumaks.

Juba septembri lõpus alustab Rohetiigri arenguprogramm, kuhu on oodatud liituma nii avaliku sektori organisatsioonid kui ka ettevõtteid, kellel on soov oma tegevuse keskkonnamõju hinnata ja vähendada. Julgustame neid, kel on huvi arenguprogrammist rohkem teada saada kontakteeruma Erkki Vedderiga e-mailitsi erkki@rohetiiger.ee.

Pilootprogrammist

Rohetiigri üks olulisemaid eesmärke on tõestada, et kestlik ettevõtlus ja organisatsioonide toimimine on võimalik ja isegi kasumlik. Selleks käivitasime 2020. aasta septembris pilootprogrammi, milles juhendame ja julgustame 15 organisatsiooni rohemuutusega alustama või juba asetleidvat muutust võimendama. Pilootorganisatsioonid läbisid kümnekuulise Rohetiigri Akadeemia, et aru saada keskkonnahoidlikuma tegutsemise võimalusest, et süvendada arusaama muutuste juhtimisest ja leida oma tegevuse peamised keskkonnamõjud. Iga organisatsioon defineeris olulisemad keskkonnaeesmärgid ja valis ühe keskkonnateo, millega oma keskkonnamõju vähendada ning alustas selle elluviimist.

Selleks, et saada aimu, millise kogemuse on seni saanud pilootprogrammis osalejad, loe lähemalt näiteks Ülemiste City arengulugu.

Siin saad aga vaadata videot Wolfscape muljetest.

Äripäevas on reastatud 14 organisatsiooni arengulood.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun